Službene evidencije

Ovlašćena lica

LICA OVLAŠĆENA ZA ODLUČIVANJE U UPRAVNIM STVARIMA, ODNOSNO ZA PREDUZIMANJE  RADNJI U POSTUPKU PRE DONOŠENJA REŠENJA U UPRAVNIM STVARIMA


I  ODELJENJE ZA FINANSIJE 

a) Lica ovlašćena za odlučivanje  u upravnim stvarima:

  1. Euđenija Besu - zamenik načelnika za finansije
  2. Nikolina Šerfeze - zamenik načelnika za finansije 
  3. Slavica Radišić - poreski inspektor
  4. Svetlana Bosić- poreski inspektor
  5. Predrag Omaljev - poreski inspektor 
  6. Zoran Maksimović - poreski inspektor
  7. Željko Tornjanski - poreski inspektor
  8. Vojislavka Kijac - poreski inspektor
  9. Vesna Kulundžić - inspektor naplate lokalnih javnih prihoda
  10. Marko Stanimirović - inspektor naplate lokalnih javnih prihoda
  11. Svetlana Boltić - inspektor naplate lokalnih javnih prihoda

b) Lica ovlašćena za preduzimanje radnji u postupku pre donošenja rešenja:

  1. Biljana Bojadžija - poslovi na pripremi podataka za utvrđivanje obaveza, redovnu i prinudnu naplatu
  2. Aleksandra Albulj Tatić - poslovi na pripremi podataka za utvrđivanje obaveza, redovnu i prinudnu naplatu
  3. Milana Rnić - poslovi na pripremi podataka za utvrđivanje obaveza, redovnu i prinudnu naplatu
  4. Mira Grujić- poslovi poreske evidencije, knjigovodstva i izveštavanja
  5. Gordana Čuka - poslovi poreske evidencije, knjigovodstva i izveštavanja

II  ODELJENJE ZA OPŠTU UPRAVU

a) Lica ovlašćena za odlučivanje u upravnim stvarima:

  1. Sofija Anđelković - načelnik Odeljenja za opštu upravu
  2. Stojan Kralj - zamenika načelnika Odeljenja 

Odsek za poslove matičara

  • Violeta Đurin - šef Odseka za poslove matičara
  • Ljubica Cikora - matičar
  • Vesna Maksimov - zamenik matičara
  • Danijel Šebez - zamenik matičara
  • Dijana Đermanović - zamenik matičara

Odsek za mesne kancelarije 

  1. Slaviša Stojanović - šef Odseka za mesne kancelarije
  2. Tiberiju Vojna - zamenik matičara u mesnim kancelarijama Aradac,Jankov Most i Klek 
  3. Siniša Kaluđerski - zamenik matičara u mesnim kancelarijama Aradac, Jankov Most i Klek 
  4. Dragan Petruljeskov - zamenik matičara u mesnim kancelarijama Lazarevo, Banatski Despotovac, Botoš, Tomaševac i Orlovat
  5. Aleksandar Bugar - matičar u mesnim  kancelarijama Ečka, Belo Blato, Lukino Selo, Lukićevo, Mihajlovo i Stajićevo
  6. Dejan Eremić - matičar u mesnim kancelarijama Melenci, Elemir i Taraš
  7. Radovan Vučetić - zamenik matičara u mesnim kancelarijama Melenci, Elemir i Taraš
  8. Milena Pilipović - zamenik Matičara u mesnim kancelarijama Melenci, Elemir i Taraš
  9. Jelica Jocić - matičar u mesnim kancelarijama Perlez, Knićanin, Farkaždin i Čenta
  10. Spomenka Hristov -  zamenik matičara u mesnim kancelarijama Perlez, Knićanin, Farkaždin i Čenta

Odsek za upravno - pravne poslove 

  1. Valerija Nađ - šef Odseka za upravno - pravne poslove 

b) Lica ovlašćena za preduzimanje radnji u postupku pre donošenja rešenja:

Odsek za upravno-pravne poslove

  1. Sanja Eremić - upravno-pravni poslovi

III  ODELJENJE ZA DRUŠTVENE DELATNOSTI

a) Lica ovlašćena za odlučivanje u upravnim stvarima:

  1. Jelena Dragić - načelnik Odeljenja
  2. Natalija Stojadinov Radović - zamenik načenika Odeljenja 
  3. Ivana Popov - šef Odseka za boračko - invalidsku zaštitu i prava porodilja- savetnik za zaštitu prava pacijenata 
  4. Živko Gavrilović - šef Odseka za mesne kancelarije i birački spisak
  5. Olivera Ristić Kostić - šef Odseka za poslove iz oblasti društvenih delatnosti
  6. Vjerka Hrubik - šef Odseka za nacionalne manjine, etničke grupe, izbeglice i migracije - poverenik za izbeglice

b) Lica ovlašćena za preduzimanje radnji u postupku pre donošenja rešenja:

  1. Sanja Gavranić -poslovi praćenja rada javnih ustanova primarne zadravstvene zaštite i društvene brige o deci
  2. Željko Cvetić - poslovi utvrđivanja prava na boračko-invalidsku zaštitu
  3. Rade Medić - poslovi utvrđivanja prava na boračko-invalidsku zaštitu
  4. Dragan Korać - poslovi utvrđivanja porodiljskih prava
  5. Dunja Ivanov - poslovi utvrđivanja porodiljskih prava
  6. Jelena Dapčević -ekonomski poslovi iz oblasti društvenih delatnosti
  7. Nataša Micić - poslovi iz oblasti socijalnog uključivanja i smanjenja  siromaštva i poslovi utvrđivanja prava i statusa energetski ugroženog kupca 
  8. Bojan Vrška - poslovi iz oblasti socijalnog uključivanja i smanjenja  siromaštva i poslovi utvrđivanja prava i statusa energetski ugroženog kupca 
  9. Ivana Kojčić - poslovi iz oblasti socijalnog uključivanja i smanjenja  siromaštva i poslovi utvrđivanja prava i statusa energetski ugroženog kupca 
  10. Silvija Kajari - poslovi iz oblasti socijalnog uključivanja i smanjenja  siromaštva i poslovi utvrđivanja prava i statusa energetski ugroženog kupca 
  11. Saša Jovanov - poslovi iz oblasti socijalnog uključivanja i smanjenja siromaštva i poslovi utvrđivanja prava i statusa energetski ugroženog kupca
  12. Tibor Kočiš - poslovi utvrđivanja prava na roditeljski i dečiji dodatak 
  13. Sara Caran - poslovi iz oblasti socijalnog uključivanja i smanjenja  siromaštva i poslovi utvrđivanja prava i statusa energetski ugroženog kupca 
  14. Milena Piperski - poslovi utvrđivanja prava na roditeljski i dečiji dodatak
  15. Živko Gavrilović - šef Odseka za mesne kancelarije i birački spisak 
  16. Svetlana Živanović - poslovi iz oblasti biračkog spiska, mesnih zajednica i tehničke podrške Komisijama

IV  ODELJENJE ZA URBANIZAM

a) Lica ovlašćena za odlučivanje u upravnim stvarima:

  1. Ljiljana Pecelj Luburić - načelnik Odeljenja
  2. Marijana Radojčić - zamenik načelnika za Urbanizam
  3. Vesna Cigulov - šef Odseka za urbanizam i prostorno planiranje
  4. Ankica Vojnović - šef Odseka za sprovođenje objedinjene procedure
  5. Simo Babić - poslovi pravne problematike
  6. Bojana Dimitrijević Golijanin - poslovi pravne problematike
  7. Branislav Đorđević - poslovi izdavanja lokacijskih uslova, građevinskih i upotrebnih dozvola
  8. Anđelika Jojić - poslovi izdavanja likacijskih uslova, građevinskih i upotrebnih dozvola
  9. Julkica Maričić -  poslovi izdavanja lokacijskih uslova, građevinskih i upotrebnih dozvola
  10. Ivana Drinić - poslovi izdavanja lokacijskih uslova, građevinskih i upotrebnih dozvola za energeteke objekte i infrastrukture
  11. Dragana Mirkov - poslovi izdavanja lokacijskih uslova, građevinskih i upotrebnih dozvola za energeteke objekte i infrastrukture
  12. Sandra Jovanović Litričin - poslovi koordiniranja izdavanja rešenja o ozakonjenju objekata 
  13. Vesna Grbić - poslovi izdavanja rešenja o ozakonjenju objekata 
  14. Zorica Denda - poslovi izdavanja rešenja o ozakonjenju objekata 
  15. Biljana Čepski - poslovi izdavanja rešenja o ozakonjenju objekata 

b) Lica ovlašćena za preduzimanje radnji u postupku pre donošenja rešenja:

  1. Nenad Vujin - poslovi pripreme za izdavanje rešenja o ozakonjenju objekata

V  ODELJENJE ZA IMOVINKO-PRAVNE POSLOVE I UPRAVLJANJE IMOVINOM

a) Lica ovlašćena za odlučivanje u upravnim stvarima: 

  1. Mila Ratković Panić - načelnik Odeljenja za imovinsko- pravne poslove i upravljanje imovinom
  2. Milutin Đurišić - zamenik načelnika Odeljenja za imovinsko- pravne poslove i upravljanje imovinom
  3. Milica Samardžija - šef Odseka za stambene poslove

b) Lica ovlašćena za preduzimanje radnji u postupku pre donošenja rešenja:

  1. Srđan Stojšin - imovinsko- pravni poslovi
  2. Ružica Berbakov - imovinsko-pravni poslovi

VI  ODELJENJE INSPEKCIJA

a) Lica ovlašćena za odlučivanje u upravnim stvarima:

  1. Milan Jovanov - nečelnik Odeljenja 
  2. Nebojša Petrović - zamenik nečelnika Odeljenja 

Odsek komunalne i saobraćajne inspekcije

  1. Željko Brusin - šef Odseka - Glavni inspektor
  2. Gordana Cvetić - komunalni inspektor I
  3. Predrag Vujin - komunalni inspektor I
  4. Duška Koprivica - Komunalni inspektor I

Odsek građevinske inspekcije

  1. Gordana Damjan Paskaš - šef Odseka 
  2. Milka Bijelić - građevinski inspektor i inspektor puteva
  3. Biljana Terzić - građevinski inspektor i inspektor puteva
  4. Sonja Dragaš - građevinski inspektor i inspektor puteva

Odsek  prosvetne inspekcije i zaštite životne sredine

  1. Dragana Adamović - šef Odseka
  2. Zorica Babić Pajtašev - prosvetni inspektor 
  3. Ivana Atanacković - prosvetni inspektor 
  4. Ružica Tapavički - prosvetni inspektor 

b) Lica ovlašćena za preduzimanje radnji u postupku pre donošenja rešenja:

  1. Ivana Nastić Čomagić - turistički inspektor
  2. Sonja Tornjanski - građevinski inspektor i inspektor puteva 
  3. Jelena Martinov - građevinski inspektor i inspektor putava 
  4. Miroslav Lambrin - komunalni inspektor II
  5. Olivera Jeličić - komunalni inspektor II
  6. Jovan Ćurčić - komunalni inspektor II
  7. Nataša Škorić  - inspektor za zaštitu životne sredine
  8. Sonja Ćurčić - inspektor za zaštitu životne sredine

VII  ODELJENJE ZA LJUDSKE RESURSE I PRAVNE POSLOVE 

a) Lica ovlašćena za odlučivanje u upravnim stvarima: 

  1. Đina Darijević - načelnik Odeljenja
  2. Sanja Marić - zamenik načelnika Odeljenja

b) Lica ovlašćena za preduzimanje radnji u postupku pre donošenja rešenja:

  1. Jelena Nikolić - šef Odseka za radne Odnose i ljudske resurse


VIII  ODELJENJE ZA PRIVREDU

a) Lica ovlašćena za odlučivanje u upravnim stvarima:

  1. Goran Kravarušić - nečelnik Odeljenja za privredu
  2. Stevan Gregović - zamenik načelnika Odeljenja za privredu 
  3. Ljiljana Tomović - zamenik načelnika Odeljenja za privredu 
  4. Edvard Benović - zamenik načelnika Odeljenja za privredu 
  5. Poučki Jelena - šef Odseka za zaštitu i unapređivanje životne sredine
  6. Zdravka Milovanović - pravni poslovi iz oblasti javnih nabavki 

b) Lica ovlašćena za preduzimanje radnji u postupku pre donošenja rešenja:

  1. Tamara Majkić  - ekonomsko-pravni poslovi iz oblasti javnih nabavki
  2. Zorica Novakov - ekonomsko- pravni poslovi iz oblasti javnih nabavki
  3. Radmila Velisavljev  - ekonomsko-pravni poslovi iz oblasti javnih nabavki
  4. Svetlana Milodanović - ekonomsko-pravni poslovi iz oblasti javnih nabavki
  5. Dragana Ćuk Naumoski - ekonomsko-pravni poslovi iz oblasti javnih nabavki
  6. Branislav Nećakov - pravni poslovi iz oblsti javnih nabavki