Управа

Председник Скупштине града

   Чедомир Јањић

Рођен 4. марта 1972. године. Дипломирани је економиста, запослен у АМСС - АМД "Петар Драпшин" у Зрењанину.
Био је одборник Скупштине општине Зрењанин, потом Скупштине града Зрењанина, у два сазива и у периоду новембар 2006. - мај 2008. године члан Привременог органа општине Зрењанин. У периоду од 6. јула 2012. до 12. јуна 2014. године налазио се на функцији заменика градоначелника.
Председник је Црквене општине Клек. Ожењен, отац два сина. Члан је Српске напредне странке.
За градоначелника Зрењанина први пут изабран 12. јуна 2014. године, а потом и 24. маја 2016. године. 
На функцију председника Скупштине града Зрењанина изабран је 21. августа 2020. године. 
 
 
Заменик председника Скупштине града
 
 Оливер Митровић
 
Рођен 25. маја 1978. године, инжењер текстилне технологије, запослен у ЈКП “Пијаце и паркинзи”, Зрењанин.
У сазиву Скупштине града од 2012-2016. године био је председник одборничке групе СНС, а у претходном сазиву налазио се на функцији председника Скупштине града Зрењанина. Ожењен, отац двоје деце. Члан Српске напредне странке.
 

Секретар Скупштине града

  Светлана Грујић

Рођена 2. марта 1981. године у Зрењанину. Дипломирани је правник. Дипломирала на Правном факултету Универзитета у Новом Саду. Радила у Вишем суду у Зрењанину као приправник. У Градској управи града Зрењанина запослена је 10 година, од чега је шест година  радила на управно-правним пословима у Одељењу инспекција и Одељењу за урбанизам, а у периоду од 2016. до 2020. године обављала је функцију заменице секретара Скупштине града. Чланица је Српске напредне странке.
 
Заменик секретара Скупштине града
 
  Немања Малинић
 
Рођен 29. октобра 1983. године у Новом Саду. Дипломирао на Правном факултету за привреду и правосуђе у Новом Саду, по занимању дипломирани правник. Запослен у Градској управи града Зрењанина 12 година, прво на управно-правним пословима у Одељењу за општу управу, а затим у Одељењу за друштвене делатности. Члан је Српске напредне странке.